Firma KRCENTER od ponad 15 lat zajmuje się budową basenów kąpielowych na terenie całego kraju oraz sprzedażą i montażem osprzętu basenowego.

KRCENTER dobieramy asortyment sprawdzony od pewnych producentów, taki który posłuży wiele lat, a zarazem cena pozostanie przystępna, lecz nie konkurujemy z produktami o niskich parametrach kuszących zadziwiająco niskimi cenami.

Wytrzymałość naszych basenów i osprzętu obliczona jest na wiele lat funkcjonowania.

BASENY PROFESJONALNE ŻELBETOWE W KESONACH ISOBLOK

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 
Od podpisania umowy na wykonanie inwestycji
do przyjazdu konstrukcji
do klienta około
4 - 6 tygodni 


BUDOWA BASENU
TRWA OD 7 DO 15 DNI

ISOBLOK to system o podwójnej warstwie izolacyjnej, utworzony z izotermicznych prefabrykowanych kesonów przepływowych do realizacji basenów z żelbetu.

Keson ISOBLOK wykonany jest z polistyrenu ekspandowanego spiekanego.

EPS to materiał który charakteryzuje lekkość, doskonałe właściwości termiczne, jest niegnijący, nieprzemakalny, stabilny z biegiem czasu i doskonale radzi sobie z obciążeniami termicznymi i mechanicznymi.

Ściany basenów w systemie ISOBLOK są przezbrajane i zalewane betonem wodoszczelnym co ma zasadnicze znaczenie dla ich trwałości.

W zależności od modelu basenu konstrukcja wykładana jest matą izolacyjną oraz wykładziną basenową 0,75mm grubości lub wygrzewana wykładziną zbrojoną 1,5mm grubości.

Cena każdego basenu zawiera kompletny zestaw basenowy z oprzyrządowaniem nie zbędnym do jego funkcjonowania – Skimery, dysze napływowe, orurowanie, układ filtrujący wodę oraz drabinkę lub schody.

Poszczególne modele basenów zawierają w cenie prefabrykowane Schody zbudowane z poliestru zbrojonego i pokrytego akrylem.

Całość basenu zwieńczona jest kamieniem brzegowym.

Materiały budowlane niezbędne do jego budowy – po stronie zamawiającego : - stal zbrojeniowa, -  beton wodoszczelny do wypełnienia ścian,- beton do wykonania dna basenu, - klej i fuga do obrzeża basenu.

Cena nie obejmuje kosztów wykonania wykopu ( koparka – ewentualny wywóz ziemi ) oraz materiałów potrzebnych do wykonania drenażu pod basenem jeżeli zachodzi taka potrzeba     ( żwir, drenaże, studnia dla odprowadzenia wody )

 

pobierz katalog pdf